AUTA USA - dovoz aut z usa, auta luxusní z Ameriky

Dovoz amerických aut z USA

Dovoz z USA

  • aut
  • lodí
  • stavebních strojů
  • motorek
  • čtyřkolek ...

Navigátor: Domů / Úvod

Dovoz aut z USA

Dovoz auta z usa je snadnější než byste očekávali. Svěřte dovoz auta z usa profesionálům a získejte nový vůz za super cenu. Americká auta nejsou jen strojem, který Vás dostane z jednoho místa na druhé, ale jsou výrazem Vaší osobnosti a způsobem, jak ji ostatním ukázat. Mnohé by snad mohlo odradit, že klasická americká auta se vyráběla bez ohledu na spotřebu, protože v USA byl vždy „nadbytek" ropy. Dnes je to již minulostí, i američané si uvědomují, že ropa dochází a proto dnešní moderní americká auta mají využitou technologii, která snižuje spotřebu paliva na minimum vzhledem k výkonu a pohodlí jízdy. Americký automobilový trh dnes nabízí nejen ryze americká auta, ale i velké množství předních Evropských značek, avšak s komfortnější výbavou než vozy zakoupené v Evropě.

Homologace a přihlášení auta z usa Přeprava auta z usa Individuální dovoz auta z usa Skladem v ČR auta z usa

 Dovoz aut, motocyklů, čtyřkolek, lodí a stavebních strojů z USA, Kanady a EU.

Na trhu již fungujeme více než 15 let . Náš tým má  nespočetné množství spokojených zákazníků, kteří se k nám nejednou vrací. Dlouhodobě sledujeme automobilový trh

a máme tak velmi dobré zkušenosti s nákupem aut, motorek, lodí a stavebních strojů ze Spojených států amerických, které jsou proslulé luxusem a pohodlím.

Samozřejmě nesmíme opomenout spolehlivost a bezpečnost nevšedních amerických vozů.

Proč nechat dovoz auta z USA právě na nás?

 

Díky nám je dovoz amerického auta z USA stejně dostupná jako ze zemí EU.

Pokud si vyberete z naší nabídky právě americké auto, máte v ceně doloženou kompletní historii auta a jeho lustraci. Naši spolupracovníci Vám zaručí důkladnou prohlídku auta, motocyklu, lodě, nebo stavebního stroje a tím potvrzení Vašich přání před samotným nákupem.

Samozřejmostí a velkou důležitost má u nás individuální přístup, flexibilita a pohotová komunikace s Vámi. Pokud dáte svoji důvěru právě nám, využijeme všech našich odborných a obchodních znalostí ke splnění Vašeho přání.

Věříme, že na našich nově zrekonstruovaných stránkách najdete pohotově a přehledně právě to, co hledáte.

 

Infolinka dovoz aut z usa auta luxusní ameriky

Po - Ne: 9.00 - 22.00

tel: 722 772 772

tel: 602 380 028

 

Nezávazná poptávka na dovoz auta z usa - ameriky

Kurzy měn

EMUEUR26,21 Kč.
USAUSD22,40 Kč.